Продавець ООО Зенитек розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
11 відгуків
ООО Зенитек

Прес-ножиці

Прес-ножиці

Прес-ножиці – це універсальне металообробне обладнання, яке використовується для різання об'ємного металопрокату (швелерів, труб, куточків та ін).

В даний час в промисловості використовується два види ножиць: електромеханічні та гідравлічні. Для різання кожного виду металу застосовується свій режим, який відрізняється такими параметрами, як швидкість, температура. При роботі з вуглецевими сталями використовують велику швидкість, а для легованих – знижену. На якість обробки впливає температура в області різання: для вуглецевих сталей використовується «холодний» метод, а високопластичних метали необхідно підігрівати до певної температури.

Види прес-ножиць

Прес-ножиці комбіновані класифікуються за такими ознаками:

  • За типом приводу. У промисловості використовуються верстати з механічним та гідравлічним приводом.
  • За технологічним можливостям. Прес-ножиці можуть працювати з прутком, дротом або представляти собою комбіновані агрегати, що дозволяють отримувати вироби з будь-якого виду прокату.
  • За ступенем автоматизації. Верстати можуть оснащуватися ручним керуванням або представляти собою автоматизований комплекс, оснащений додатковими пристосуваннями (наприклад, для видалення готових виробів).
  • За способом установки. Розрізняють агрегати, що встановлюються стаціонарно і пересувні верстати, які можуть доставлятися до місця проведення робіт.

Принцип роботи прес-ножиць

Процес різання прокату відбувається в наступній послідовності:

  • Введення металевого профілю в робочу зону верстата.
  • Фіксація заготовки спеціальним затискним пристосуванням.
  • Включення електродвигуна з подальшою активацією муфти включення, в результаті чого крутний момент передається на кривошипно-шатунний механізм, що приводить в рух повзун з робочим інструментом.
  • Готове виріб потрапляє в приймальний лоток.

Наибольшее распространение сегодня получили гидравлические комбинированные пресс-ножницы, которые широко используются на предприятиях, специализирующихся на изготовлении металлических конструкций и переработке металла, судостроительных заводах и т.д. Кроме своей основной функции – резки металла (швеллеров, уголков, труб с квадратным и круглым профилем и др.), они используются для пробивки отверстий и формирования пазов.

Как заказать пресс-ножницы комбинированные

Компания Zenitech специализируется на разработке и производстве станочного оборудования и является официальным представителем мировых брендов в области станкостроения (Hurco, Yangli, MVD, Baykal). Заказать станочное оборудование можно, ознакомившись с продукцией в каталоге нашего интернет-магазина: в режиме онлайн, по контактным телефонам, указанным на сайте или заказав обратный звонок. Все необходимые сведения представлены на сайте, в том числе подробная информация о товаре, о том, сколько стоит оборудование. Доставка виконується Дніпропетровськ, Київ, Харків, Запоріжжя та інші міста України. Вартість доставки визначається компаніями, що спеціалізуються на вантажоперевезеннях.